fbpx

Послуги

Ми всі рано чи пізно стикаємося із сімейним правом: створюємо сім’ї, народжуємо дітей. Але іноді сім’ї розпадаються, і виникає питання про місце проживання дітей, графік спілкування з ними, виплату аліментів на їх утримання, а також питання успадкування. Ви можете звернутися до великого Гуглу і отримати там купу порад, а можна звернутися до Адвокат Ольга Бондар, де буде розглянута Ваша ситуація та запропоновано максимально вигідне рішення для Вас та Ваших дітей. Адвокат Ольга Бондар має навички медіації, які незамінні саме в сімейних суперечках. Ще одним напрямом сімейного права є успадкування майна. Адвокат дасть роз’яснення, на що Ви маєте право та Ваші перспективи в судовому процесі.

Всі ми у своєму житті підписуємо договори, починаючи від стандартного договору приєднання на обслуговування прибудинкової території з Керуючої компанії, та до складних договорів страхування життя або кредитних договорів. Часто споживач підписує договори навіть не читаючи їх, хоча багато важливих деталей написані дуже дрібним шрифтом. Завжди дорожче вирішувати проблему після її виникнення, тому однозначна порада адвоката – ніколи не підписуйте жодного документа, не отримавши поради від кваліфікованого юриста. Адвокат Ольга Бондар допоможе у розгляді проекту договору, підкаже, на що звернути увагу, на які пункти договору не можна погоджуватися, допоможе у проведенні переговорного процесу.

Ви горите ідеєю створити бізнес, але не знаєте з чого почати, яку форму оподаткування вибрати, чи відкривати підприємство, чи бути фізичною особою підприємцем, як бути з найманими співробітниками, які договори укладати із постачальниками, що таке кадровий облік та багато інших питань Вас лякають. Адвокат Ольга Бондар допоможе Вам розібратися з цими питаннями або за Вашим бажанням стане Вашим постійним партнером для вирішення подібних питань.

Вам сподобався об’єкт нерухомості і Ви вже уявляєте як живете в ньому, проте Ви вже чули про Елітацентр та інші подібні ситуації, і Ви побоюєтесь вкласти всі Ваші зароблені гроші в купівлю нерухомості. Адвокат Ольга Бондар допоможе Вам з перевіркою документів на об’єкт нерухомості, перевірить договір на купівлю, а у разі потреби зв’яже з професійним ріелтором – партнером компанії для продажу вашого об’єкта нерухомості. Ми повністю допоможемо з юридичним супроводом угоди.

0 +
Постійних клієнтів
0 +
Щасливих клієнтів
0 +
Закритих справ
0 +
Років практики

Для того щоб дізнатися компетентну думку спеціаліста-адвоката, натисніть на кнопку Отримати консультацію, і заповніть форму необхідним чином.

Консультация

Заполните форму, чтобы получить бесплатную консультацию от адвоката Ольги Бондарь

Консультація

Заповніть форму, щоб получити безплатну консультацію від адвоката Ольги Бондар